Bezplatná donáška

Urobte radosť svojim blízkym, známym, hosťom alebo klientom a pošlite im kvety z nášho online kvetinárstva priamo z pohodlia Vášho domova či kancelárie. Za skvelé ceny doručujeme kvety, kytice a darčekové predmety po celom Slovensku. Sme schopní vyhovieť želaniam aj tých najnáročnejších zákazníkov a uisťujeme Vás, že Vami objednané kvetiny či kytice budú vždy naaranžované z čerstvo rezaných kvetov. 

Od našich profesionálnych floristov môžete očakávať kytice v úplne originálnych väzbách z kvetín najlepšej kvality a tak u nás nájdete tradičné i netradičné kvetinové väzby pre každú príležitosť.  Donáška kvetov je zaistená v profesionálnej kvalite. Vy si len vyberiete miesto, dátum i čas doručenia, ktorý Vám najviac vyhovuje. V našom kvetinárstve môžete Vami vybrané kytice platiť prevodom z účtu, dobierkou alebo cez PAYPALL.  Ak ste na našich webových stránkach nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle: +421 908 774226.

Pripadá Vám doručenie kvetov prostredníctvom rozvozu príliš fádne? U nás si môžete objednať spolu s doručením kvetín tiež doručenie sladkej čokoládovej pozornosti, výborného sektu alebo kvalitného vína. A doručenie kvetov s roztomilým plyšovým medvedíkom zahreje každé dievčenské srdce. Náš internetový obchod ale ponúka aj bohaté kvetinové koše, ktoré ozdobia každý sviatočný stôl a budú neprehliadnuteľným doplnkom na Vašej oslave alebo party. Preto využite rozvoz kvetín ešte dnes. Naše kvetiny online rozžiaria deň Vašim milovaným a pripomenú im, že na nich stále myslíte, aj keď práve nemôžete byť s nimi.