Donáška kvetov a kytíc Nové Zámky

Donáška kvetov v Nových Zámkoch

Donáška kvetov  je služba, ktorú využíva v terajšej dobe čoraz viac našich klientov. Objednajte si donášku kytíc aj vy a my rýchlo a spoľahlivo doručíme Vami objednané kytice za Vás. Realizujeme dodávku kytíc s rezaných kvetov v kyticiach, ale rovnako sa na nás môžete spoľahnúť, ak máte požiadavku na dodávku akýchkoľvek iných kytíc po celom území mesta Nové Zámky.

Spoľahnite sa na nás, pretože rozvoz kvetov realizujeme už 15 rokov. Kvety dodávame vždy čerstvé a pri odovzdaní si dávame záležať aj na osobný prístup – ku kytici pripojíme blahoprianie, alebo odkaz, ktorý zahreje pri srdiečku.

Vieme o tom, že v každom väčšom meste, aj v Nových Zámkoch, je dopyt po donáške kvetov veľký. Prečo by ste sa teda mali rozhodnúť práve pre našu spoločnosť ? Uvedieme vám pár dôvodov –
•  pôsobíme na trhu už 15 rokov
•  donášky kvetov zabezpečujeme vo všetkých veľkých mestách
•  vynakladáme maximálne úsielie pre vašu spokojnosť
•  kytice od nás sú vždy čerstvé a kvety ošetrené tak, aby vydržali čo najdlhšie
donaska-kytic (1)

Donáška kvetov v Nových Zámkoch a vo všetkých mestkých častiach

Donášku kytíc, kvetov a doplnkov môžete využiť pre všetkých obyvateľov mestkých častí a sídlisk Nových Zámkov a okolia. Mestské časti: Nový Gúg, Sídliská: Bašty I, Bašty II, Juh, Nábrežie, Prednádražie, Západ, Iné časti mesta: Veľký háj

Donáška kytíc do okolia Nových Zámkov

Aby sme uspokojili nielen obyvateľov Nových Zámkov, ale aj okolia tohto mesta, môžete si donášky kvetov a kytíc objednať aj pre obyvateľov okolia mesta.  Napríklad aj pre obce a mestá v okrese Nové Zámky – Štúrovo Šurany. Ostatné obce – Andovce Bajtava Bánov Bardoňovo Belá Bešeňov Bíňa Branovo Bruty Čechy Černík Dedinka Dolný Ohaj Dubník Dvory nad Žitavou Gbelce Hul Chľaba Jasová Jatov Kamenica nad Hronom Kamenín Kamenný Most Kmeťovo Kolta Komjatice Komoča Leľa Lipová Ľubá Malá nad Hronom Malé Kosihy Maňa Michal nad Žitavou Mojzesovo Mužla Nána Nová Vieska Obid Palárikovo Pavlová Podhájska Pozba Radava Rastislavice Rúbaň Salka Semerovo Sikenička Strekov Svodín Šarkan Trávnica Tvrdošovce Úľany nad Žitavou Veľké Lovce Veľký Kýr Vlkas Zemné. Garantujeme vám, že bez ohľadu na mesto a obec bude cena za dodanie kytice v rovnakej cene. Na Vás je len vybrať si druh kytice a kvety, ktoré bude obsahovať. O všetko ostatné sa my postaráme.

Donáška kvetov pre celé Slovensko

Čo si môžete objednať ? Miešané kytice, ruže, darčeky, kvety podľa príležitostí. Napríklad kvety na Valentína, kytice ako blahoprianie alebo poďakovanie, či kondolencia. Medzi ďalšie obľúbené príležitosi, kedy ľudia objednávajú donášku kytíc sú narodenie dieťatka, narodeniny a meniny, svadba. Ale môžu to byť aj kvety len tak pre radosť a nielen rezané kvety, ale aj črepníkové, alebo darčekové sety.

Aké kytice si môžete objednať ?

Kytice z ruží, tulipánov, gerber, veľké kytice zo slnečníc, miešané, a rovnako tak aj darčekové koše a sety. Spolu s kyticou alebo košíkom môžete poslať váš odkaz na priloženej kartičke.

Obslúžime nielen Nové Zámky, ale aj okolie a všetky kraje Slovenska – západoslovenský, stredoslovenský a východoslovenský kraj. Tým samozrejme rozumieme všetky VÚC počínajúce Bratislavským, Trenčianskym, Banskobystrickým, Žilinským a Košickým krajom.
donaska-kytic (1)

Doručovanie kytíc
Radi Vám dávame na známosť, že doručenie kytíc realizujeme už do 24 hodín od skompletizovania objednávky. Garantujeme čerstvosť kvetov do 5 dní. Ako skompletizovať objednávku ? Nieje nič jednoduhšie ! Zavolajte nám, dohodneme si obsah kytice, zapíšeme si údaje o adrese dodania a poskytneme účet, kam uhradíte požadovanú sumu. Už do 24 hodín tak môže byť želaná kytica na želanom mieste.