Donáška kvetov a kytíc Levice

Donáška kvetov v Leviciach

Donáška kvetov  je služba, ktorú využíva v terajšej dobe čoraz viac našich klientov. Objednajte si donášku kytíc aj vy a my rýchlo a spoľahlivo doručíme Vami objednané kytice za Vás. Realizujeme dodávku kytíc s rezaných kvetov v kyticiach, ale rovnako sa na nás môžete spoľahnúť, ak máte požiadavku na dodávku akýchkoľvek iných kytíc po celom území mesta Levice.
Spoľahnite sa na nás, pretože rozvoz kvetov realizujeme už 15 rokov. Kvety dodávame vždy čerstvé a pri odovzdaní si dávame záležať aj na osobný prístup – ku kytici pripojíme blahoprianie, alebo odkaz, ktorý zahreje pri srdiečku.

Vieme o tom, že v každom väčšom meste, aj v Leviciach, je dopyt po donáške kvetov veľký. Prečo by ste sa teda mali rozhodnúť práve pre našu spoločnosť ? Uvedieme vám pár dôvodov –
•  pôsobíme na trhu už 15 rokov
•  donášky kvetov zabezpečujeme vo všetkých veľkých mestách
•  vynakladáme maximálne úsielie pre vašu spokojnosť
•  kytice od nás sú vždy čerstvé a kvety ošetrené tak, aby vydržali čo najdlhšie
donaska-kytic (1)

Donáška kvetov v Leviciach  a vo všetkých ich mestských častiach

Donášku kytíc, kvetov a doplnkov môžete využiť pre všetkých obyvateľov mestkých častí a sídlisk Levíc a okolia.

Mestské časti: Čankov, Géňa, Horša, Kalinčiakovo, Krížny vrch, Ladislavov dvor, Malý Kiar, Nixbrod. Sídliská: Rybníky I, Rybníky II, Rybníky III, Rybníky V, Vinohrady. Ostatné časti: Cigánka, Nová osada. Osady: Čudo, Margita-Ilona, Márklyho majer

Donáška kytíc do okolia Levíc

Aby sme uspokojili nielen obyvateľov Levíc, ale aj okolia tohto mesta, môžete si donášky kvetov a kytíc objednať aj pre obyvateľov okolia mesta.  Napríklad aj pre obce a mestá v okrese Levice – Mestá – Levice Šahy Tlmače Želiezovce

Ostatné obce – Bajka Bátovce Beša Bielovce Bohunice Bory Brhlovce Čajkov Čaka Čata Demandice Devičany Dolná Seč Dolné Semerovce Dolný Pial Domadice Drženice Farná Hokovce Hontianska Vrbica Hontianske Trsťany Horná Seč Horné Semerovce Horné Turovce Horný Pial Hrkovce Hronovce Hronské Kľačany Hronské Kosihy Iňa Ipeľské Úľany Ipeľský Sokolec Jabloňovce Jesenské Jur nad Hronom Kalná nad Hronom Keť Kozárovce Krškany Kubáňovo Kukučínov Kuraľany Lok Lontov Lula Málaš Malé Kozmálovce Malé Ludince Mýtne Ludany Nová Dedina Nový Tekov Nýrovce Ondrejovce Pastovce Pečenice Plášťovce Plavé Vozokany Podlužany Pohronský Ruskov Pukanec Rybník Santovka Sazdice Sikenica Slatina Starý Hrádok Starý Tekov Šalov Šarovce Tehla Tekovské Lužany Tekovský Hrádok Tupá Turá Uhliská Veľké Kozmálovce Veľké Ludince Veľké Turovce Veľký Ďur Vyškovce nad Ipľom Vyšné nad Hronom Zalaba Zbrojníky Žemberovce Žemliare.

Garantujeme vám, že bez ohľadu na mesto a obec bude cena za dodanie kytice v rovnakej cene. Na Vás je len vybrať si druh kytice a kvety, ktoré bude obsahovať. O všetko ostatné sa my postaráme.

Donáška kvetov pre celé Slovensko

Čo si môžete objednať ? Miešané kytice, ruže, darčeky, kvety podľa príležitostí. Napríklad kvety na Valentína, kytice ako blahoprianie alebo poďakovanie, či kondolencia. Medzi ďalšie obľúbené príležitosi, kedy ľudia objednávajú donášku kytíc sú narodenie dieťatka, narodeniny a meniny, svadba. Ale môžu to byť aj kvety len tak pre radosť a nielen rezané kvety, ale aj črepníkové, alebo darčekové sety.

Aké kytice si môžete objednať ?

Kytice z ruží, tulipánov, gerber, veľké kytice zo slnečníc, miešané, a rovnako tak aj darčekové koše a sety. Spolu s kyticou alebo košíkom môžete poslať váš odkaz na priloženej kartičke.

Obslúžime nielen Levice, ale aj okolie a všetky kraje Slovenska – západoslovenský, stredoslovenský a východoslovenský kraj. Tým samozrejme rozumieme všetky VÚC počínajúce Bratislavským, Trenčianskym, Banskobystrickým, Žilinským a Košickým krajom.
donaska-kytic (1)

Doručovanie kytíc
Radi Vám dávame na známosť, že doručenie kytíc realizujeme už do 24 hodín od skompletizovania objednávky. Garantujeme čerstvosť kvetov do 5 dní. Ako skompletizovať objednávku ? Nieje nič jednoduhšie ! Zavolajte nám, dohodneme si obsah kytice, zapíšeme si údaje o adrese dodania a poskytneme účet, kam uhradíte požadovanú sumu. Už do 24 hodín tak môže byť želaná kytica na želanom mieste.