Donáška kvetov a kytíc Michalovce

Donáška kvetov v Michalovciach

Donáška kvetov  je služba, ktorú využíva v terajšej dobe čoraz viac našich klientov. Objednajte si donášku kytíc aj vy a my rýchlo a spoľahlivo doručíme Vami objednané kytice za Vás. Realizujeme dodávku kytíc s rezaných kvetov v kyticiach, ale rovnako sa na nás môžete spoľahnúť, ak máte požiadavku na dodávku akýchkoľvek iných kytíc po celom území mesta Michalovce.
Spoľahnite sa na nás, pretože rozvoz kvetov realizujeme už 15 rokov. Kvety dodávame vždy čerstvé a pri odovzdaní si dávame záležať aj na osobný prístup – ku kytici pripojíme blahoprianie, alebo odkaz, ktorý zahreje pri srdiečku.

Vieme o tom, že v každom väčšom meste, aj v Michalovciach, je dopyt po donáške kvetov veľký. Prečo by ste sa teda mali rozhodnúť práve pre našu spoločnosť ? Uvedieme vám pár dôvodov –
•  pôsobíme na trhu už 15 rokov
•  donášky kvetov zabezpečujeme vo všetkých veľkých mestách
•  vynakladáme maximálne úsielie pre vašu spokojnosť
•  kytice od nás sú vždy čerstvé a kvety ošetrené tak, aby vydržali čo najdlhšie
donaska-kytic (1)

Donáška kvetov v Michalovciach  a vo všetkých jej mestkých častiach

Donášku kytíc, kvetov a doplnkov môžete využiť pre všetkých obyvateľov mestkých častí a sídlisk Michaloviec a okolia.

Donáška kytíc do okolia Michaloviec

Aby sme uspokojili nielen obyvyateľov Michaloviec, ale aj okolia tohto mesta, môžete si donášky kvetov a kytíc objednať aj pre obyvateľov okolia mesta.  Napríklad aj pre obce a mestá v okrese Michalovce – Strážske Veľké Kapušany Bajany Bánovce nad Ondavou BešaBracovce Budince Budkovce Čečehov Čičarovce Čierne Pole Drahňov Dúbravka FalkušovceHatalov Hažín Hnojné Horovce Iňačovce Ižkovce Jastrabie pri Michalovciach JovsaKačanov Kaluža Kapušianske KľačanyKlokočov Krásnovce Krišovská Liesková KusínLastomír Laškovce Lesné Ložín Lúčky Malčice Malé Raškovce Markovce Maťovské Vojkovce Moravany Nacina Ves Oborín Oreské Palín Pavlovce nad Uhom PetrikovcePetrovce nad LaborcomPoruba pod Vihorlatom Pozdišovce Ptrukša Pusté ČemernéRakovec nad Ondavou Ruská Senné Slavkovce Sliepkovce Staré Stretava Stretavka SuchéŠamudovce Trhovište Trnava pri Laborci Tušice Tušická Nová Ves Veľké Raškovce Veľké Slemence VinnéVojany Voľa Vrbnica Vysoká nad Uhom Zalužice Závadka ZbudzaZemplínska Široká Zemplínske Kopčany Žbince. Garantujeme vám, že bez ohľadu na mesto a obec bude cena za dodanie kytice v rovnakej cene. Na Vás je len vybrať si druh kytice a kvety, ktoré bude obsahovať. O všetko ostatné sa my postaráme.

Donáška kvetov pre celé Slovensko

Čo si môžete objednať ? Miešané kytice, ruže, darčeky, kvety podľa príležitostí. Napríklad kvety na Valentína, kytice ako blahoprianie alebo poďakovanie, či kondolencia. Medzi ďalšie obľúbené príležitosi, kedy ľudia objednávajú donášku kytíc sú narodenie dieťatka, narodeniny a meniny, svadba. Ale môžu to byť aj kvety len tak pre radosť a nielen rezané kvety, ale aj črepníkové, alebo darčekové sety.

Aké kytice si môžete objednať ?

Kytice z ruží, tulipánov, gerber, veľké kytice zo slnečníc, miešané, a rovnako tak aj darčekové koše a sety. Spolu s kyticou alebo košíkom môžete poslať váš odkaz na priloženej kartičke.

Obslúžime nielen Michalovce, ale aj okolie a všetky kraje Slovenska – západoslovenský, stredoslovenský a východoslovenský kraj. Tým samozrejme rozumieme všetky VÚC počínajúce Bratislavským, Trenčianskym, Banskobystrickým, Žilinským a Košickým krajom.
donaska-kytic (1)

Doručovanie kytíc

Radi Vám dávame na známosť, že doručenie kytíc realizujeme už do 24 hodín od skompletizovania objednávky. Garantujeme čerstvosť kvetov do 5 dní. Ako skompletizovať objednávku ? Nieje nič jednoduhšie ! Zavolajte nám, dohodneme si obsah kytice, zapíšeme si údaje o adrese dodania a poskytneme účet, kam uhradíte požadovanú sumu. Už do 24 hodín tak môže byť želaná kytica na želanom mieste.